Home > Centrum prasowe > Cancer Fight Research Club – otwarte wykłady o badaniu i leczeniu nowotworów

Cancer Fight Research Club – otwarte wykłady o badaniu i leczeniu nowotworów

konferencje dotyczące immunoterapii 2018

W imieniu organizatorów zapraszamy do bezpłatnego udziału wykładach poświęconych badaniu i leczeniu nowotworów. Szczególnie ciekawie zapowiada się zaplanowany na 18 października panel, który poprowadzi prof. Marek Jakóbisiak: Progress in cancer immunotherapy.

Wykłady Cancer Fight Research Club mają przybliżyć medyczne i naukowe podejście do nowoczesnych badań i terapii chorób nowotworowych. Wykładowcami są polscy i zagraniczni naukowcy i lekarze, cenieni od lat za działania na polu walki z nowotworami, a także młodsi badacze – którzy w ostatnich latach rozpoczęli swoją działalność w onkologii.

Wykłady są otwarte dla uczniów, studentów, doktorantów, lekarzy, naukowców, pacjentów – wszystkich zainteresowanych postępami nowoczesnej onkologii. Spotkania prowadzone są w języku angielskim, ze względu na gości oraz słuchaczy z coraz szerszego w Polsce grona zagranicznych studentów, naukowców i lekarzy.

Wykłady odbywają się w piątki, o godz. 14.00 w Sali Wykładowej D204 Instytutu Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN (IMDiK PAN), ul. Pawińskiego 5. Wstęp wolny.

Po wykładzie jest możliwość rozmowy z wykładowcą i słuchaczami przy kawie/herbacie.

Organizacja: dr Dawid Walerych i zespół Pracowni Multi-omiki Chorób Człowieka IMDiK PAN oraz dyrektor IMDiK PAN – prof. Leonora Bużańska.

Więcej na:

http://www.imdik.pan.pl/pl/dla-pracownikow/1176-cancer-fight-research-club-w-imdik-pan

 

Cancer Fight Research Club

Powiązane materiały
fundacja nadzieja
„Immunoterapia ratuje życie!” – zaproszenie na konferencję
immunoterapia nowotworów 2023 konferencja
Immunoterapia nowotworów 2023 – konferencja dla lekarzy
Jakub Kucharz rak nerki
Webinar: Ścieżka pacjenta i możliwości terapeutyczne w leczeniu raka nerki
tydzień świadomości czerniaka 2023
Tydzień Świadomości Czerniaka 2023