Home > Centrum prasowe > Cancer Fight Research Club – otwarte wykłady o badaniu i leczeniu nowotworów

Cancer Fight Research Club – otwarte wykłady o badaniu i leczeniu nowotworów

konferencje dotyczące immunoterapii 2018

W imieniu organizatorów zapraszamy do bezpłatnego udziału wykładach poświęconych badaniu i leczeniu nowotworów. Szczególnie ciekawie zapowiada się zaplanowany na 18 października panel, który poprowadzi prof. Marek Jakóbisiak: Progress in cancer immunotherapy.

Wykłady Cancer Fight Research Club mają przybliżyć medyczne i naukowe podejście do nowoczesnych badań i terapii chorób nowotworowych. Wykładowcami są polscy i zagraniczni naukowcy i lekarze, cenieni od lat za działania na polu walki z nowotworami, a także młodsi badacze – którzy w ostatnich latach rozpoczęli swoją działalność w onkologii.

Wykłady są otwarte dla uczniów, studentów, doktorantów, lekarzy, naukowców, pacjentów – wszystkich zainteresowanych postępami nowoczesnej onkologii. Spotkania prowadzone są w języku angielskim, ze względu na gości oraz słuchaczy z coraz szerszego w Polsce grona zagranicznych studentów, naukowców i lekarzy.

Wykłady odbywają się w piątki, o godz. 14.00 w Sali Wykładowej D204 Instytutu Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN (IMDiK PAN), ul. Pawińskiego 5. Wstęp wolny.

Po wykładzie jest możliwość rozmowy z wykładowcą i słuchaczami przy kawie/herbacie.

Organizacja: dr Dawid Walerych i zespół Pracowni Multi-omiki Chorób Człowieka IMDiK PAN oraz dyrektor IMDiK PAN – prof. Leonora Bużańska.

Więcej na:

http://www.imdik.pan.pl/pl/dla-pracownikow/1176-cancer-fight-research-club-w-imdik-pan

 

Cancer Fight Research Club

Powiązane materiały
webinar rak pluca wiedza wsparcie
Bezpłatny webinar: Rak płuca – pytania i odpowiedzi
esmo 2020 kongres
Wirtualny kongres ESMO 2020 – doniesienia
medicalpress
Webinar: „Pacjent z rakiem płuca w dobie pandemii”
Virtual Medical Masterclass webinar
Virtual Medical Masterclass – webinar PZWL o raku piersi