Home > Baza wiedzy > Webinar: Ścieżka pacjenta i możliwości terapeutyczne w leczeniu raka nerki

Webinar: Ścieżka pacjenta i możliwości terapeutyczne w leczeniu raka nerki

Jakub Kucharz rak nerki

Ważne wydarzenie dla pacjentów z rakiem nerki oraz ich opiekunów. Zapraszamy do udziału w webinarze „Ścieżka pacjenta i możliwości terapeutyczne w leczeniu raka nerki”, który odbędzie się w środę 14.06.2023 o godz. 18:00 na portalu Facebook.

W spotkaniu wezmą udział: dr n. med. Piotr Tomczak, onkolog kliniczny i radioterapeuta oraz prof. nadzw. dr hab. n. med. Roman Sosnowski, specjalista chirurgii ogólnej i urologii. Eksperci opowiedzą o aktualnych standardach postępowania w leczeniu nowotworów nerki oraz odpowiedzą na Państwa pytania.

WEŹ UDZIAŁ: WEBINAR

Organizatorem webinaru jest Polska Grupa Raka Nerki (PGRN) – stowarzyszenie zrzeszające klinicystów z dziedziny onkologii i urologii, którzy chcą leczyć swoich pacjentów zgodnie z najlepszymi i najnowszymi standardami oraz aktualną wiedzą medyczną.

Celem podejmowanych przez PGRN działań jest poprawa sytuacji chorych z rakiem nerki poprzez edukację – zarówno chorych, ich rodziny, jak i lekarzy, dotyczącą rekomendowanych w ramach polskich i zagranicznych wytycznych klinicznych ścieżek postępowania diagnostyczno-terapeutycznego.

PRZEJDŹ DO: RAK NERKI

Powiązane materiały
fundacja nadzieja
„Immunoterapia ratuje życie!” – zaproszenie na konferencję
immunoterapia nowotworów 2023 konferencja
Immunoterapia nowotworów 2023 – konferencja dla lekarzy
tydzień świadomości czerniaka 2023
Tydzień Świadomości Czerniaka 2023
polska grupa raka nerki
Polska Grupa Raka Nerki: nowotwory nerki można skutecznie leczyć