Home > Centrum prasowe > Bezpłatny webinar: Rak płuca – pytania i odpowiedzi

Bezpłatny webinar: Rak płuca – pytania i odpowiedzi

webinar rak pluca wiedza wsparcie

3 lutego o godz. 20:00 odbędzie się bezpłatny webinar Rak płuca – pytania i odpowiedzi, którego gościem specjalnym będzie prof. dr hab. n. med. Paweł Krawczyk, kierownik Pracowni Immunologii i Genetyki Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Ekspert odpowie m.in. na pytania dotyczące szczepienia na COVID-19. Webinar dla pacjentów z rakiem płuca poprowadzi Justyna Staromłyńska i Aleksandra Wilk z grupy „Rak płuca – wiedza i wsparcie” na portalu Facebook.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. LINK DO WYDARZENIA

Rak płuca – wiedza i wsparcie

Strona „Rak płuca – wiedza i wsparcie” na portalu Facebook powstała, aby pomóc ludziom przybliżyć specyfikę choroby nowotworowej jaką jest rak płuca – największy zabójca onkologiczny w Polsce.

Postaramy się przeprowadzić Was krok po kroku pozwalając zrozumieć język medyczny oraz przez informacje dotyczące podstawowych badań, pogłębionej diagnostyki, schematów leczenia oraz możliwości jakie dają badania kliniczne. Zwrócimy szczególną uwagę na profilaktykę, wczesne objawy raka płuca oraz edukację. Będziemy kładli nacisk szczególnie na medycynę konwencjonalną.

Na tej stronie znajdziecie również odnośniki do różnych publikacji i wydarzeń dotyczących raka płuca. Zachęcamy do czynnego udziału na stronie, zadawania pytań, które Was nurtują – postaramy się im sprostać.

Zapraszamy też serdecznie chorych oraz ich opiekunów, do dołączenia do Grupy Rak płuca.To się leczy na Facebooku

POLECAMY: ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z RAKIEM

Powiązane materiały
fundacja nadzieja
„Immunoterapia ratuje życie!” – zaproszenie na konferencję
immunoterapia nowotworów 2023 konferencja
Immunoterapia nowotworów 2023 – konferencja dla lekarzy
Jakub Kucharz rak nerki
Webinar: Ścieżka pacjenta i możliwości terapeutyczne w leczeniu raka nerki
tydzień świadomości czerniaka 2023
Tydzień Świadomości Czerniaka 2023